Link za preuzimanje rezultata sa do sada održanih kola možete naći na dnu tabele!

Plasman Ime i prezime 50m 50m prepone 5x30m sa zadatkom Trčanje 2 minuta sa lopticama Vezani sunožni skokovi u dalj iz mjesta Unakrsni skokovi Skokovi 30m u vreći Vortex Girja 500gr Atletski poligon 80m Ukupno
1 Aleksandar Bujakovic 29 21 35 35 35 29 35 33 32 35 319
2 Imran Riđić 33 35 33 27 33 25 33 30 27 33 309
3 Segor Begovic 31 33 32 24 26 35 26 34 31 32 304
4 Zuković Benjamin 32 34 31 26 30 32 28 27 34 29 303
5 Alek Pliska-Đorđević 35 28 34 34 29 27 27 23 28 27 292
6 Mak Mudzelet 30 29 26 19 31 28 32 32 17 25 269
7 Aron Duerod 28 22 29 31 34 24 25 22 20 26 261
8 Čengić Muhamed 23 26 28 30 24 33 17 31 26 18 256
9 Davud Humić 25 19 24 33 17 22 31 25 21 34 251
10 Uroš Lalović 22 30 27 22 25 31 16 20 25 17 235
11 Andrej Nevjestic 21 24 25 32 27 18 21 28 12 21 229
12 Pavle Miovcic 27 0 30 0 0 34 29 35 35 31 221
13 Aleksa Zečević 34 27 0 0 32 0 24 29 33 23 202
14 Mario Soldo 26 31 0 0 28 0 30 24 22 28 189
15 Musaib Kapetan 17 20 23 20 16 19 20 21 13 15 184
16 Hamza Mustafić 18 13 20 23 23 30 0 0 29 24 180
17 Tarik Jasenica 10 15 18 28 15 20 19 17 16 14 172
18 Džan Džaferović 15 17 22 0 19 21 23 16 15 19 167
19 Harun Serifovic 16 18 21 0 18 23 0 0 24 20 140
20 Jovan Vergas 0 14 19 0 14 26 15 18 0 12 118
21 Daris Oglečevac 12 16 0 18 13 0 18 19 11 11 118
22 Branko Kalacanović 24 0 0 0 0 0 22 26 19 16 107
23 Omar Duraković 13 0 0 0 0 0 34 15 14 13 89
24 Emin Kalić 0 25 0 0 21 0 0 0 0 30 76
25 Isa Kreso 20 0 0 25 0 0 0 0 30 0 75
26 Namik Kalić 0 23 0 0 22 0 0 0 0 22 67
27 Davud Kreso 14 0 0 21 0 0 0 0 23 0 58
28 Mirza Zvizdić 0 32 0 0 20 0 0 0 0 0 52
29 Davud Gutic 19 0 0 0 0 0 0 0 10 0 29
30 Maksim Šoja 0 0 0 29 0 0 0 0 0 0 29
31 Mirza Basic 11 0 0 0 0 0 0 0 18 0 29
32 Danin Taborin 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
33 Ejla Helać 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
34 Faruk Slipicevic 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
35 Leon Grbic 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

REZULTATI I KOLA
REZULTATI II KOLA
REZULTATI III KOLA
REZULTATI IV KOLA
REZULTATI V KOLA
REZULTATI FINALNOG KOLA