Kategorija Dječaci Bijeli

Link za preuzimanje rezultata sa do sada održanih kola možete naći na dnu tabele!

Plasman Ime i prezime 60m 60m prepone 5x60m sa zadatkom Trčanje 2 minuta sa lopticama Vezani sunožni skokovi u dalj iz mjesta Skok u dalj iz zaleta (zona) Skokovi 50m u vreći Vortex Girja 500gr Atletski poligon 300m Ukupno
1 Mak Morankic 35 35 35 35 30 34 33 35 33 35 340
2 Ali Bajrovic 34 33 36 34 35 31 35 29 36 36 339
3 Jemin Polovina 29 29 34 33 23 33 30 32 34 33 310
4 Lazar Lalović 26 30 31 32 29 35 21 33 35 32 304
5 Harun Mulaosmanović 32 25 29 26 25 36 31 26 27 31 288
6 Aldin Mutapčić 24 22 33 28 31 30 23 30 31 34 286
7 Afan Hajdarević 33 31 32 27 34 19 29 15 17 29 266
8 Benjamin Islambegović 31 27 26 16 20 32 32 31 29 21 265
9 Ahmed Aličić 12 34 30 24 22 27 26 25 30 27 257
10 Harun Tabakovic 28 26 28 29 33 26 34 11 19 22 256
11 Vuk Bošković 14 28 19 14 17 25 27 27 32 24 227
12 Ibrahim Čengić 10 18 22 30 9 24 22 19 21 25 200
13 Omer Mustafić 25 19 0 20 27 0 24 28 25 28 196
14 Đani Đorđević 20 12 16 17 15 20 36 12 24 15 187
15 Din Spahić 27 15 25 21 21 29 0 22 0 26 186
16 Berin Bajramović 0 9 20 23 24 22 28 0 23 23 172
17 Aleksa Starović 13 17 23 0 26 21 18 10 16 20 164
18 Lazar Rudović 16 20 27 0 19 28 0 23 0 30 163
19 Adin Heric 30 32 0 25 32 0 0 14 0 17 150
20 Vedad Halilovic 9 10 21 0 12 17 16 20 26 19 150
21 Emin Gibovic 17 11 18 22 14 23 0 17 0 16 138
22 Harun Smajić 15 13 17 0 10 15 19 13 22 13 137
23 Andrej Palandzic 7 0 15 15 0 18 20 21 18 14 128
24 Mirko Lalović 11 0 24 0 0 16 17 8 20 18 114
25 Aleksa Mrković 22 0 0 31 0 0 0 34 0 0 87
26 Bilal Jasarbasic 21 21 0 0 28 0 0 9 0 0 79
27 Spahović Husejn 19 7 0 19 13 0 0 16 0 0 74
28 Borna Mraović 23 8 0 0 7 0 0 24 0 0 62
29 Timur Gogic 8 16 0 18 11 0 0 7 0 0 60
30 Gutić Eman 0 0 0 0 0 0 25 0 28 0 53
31 Ahmed Imamović 0 24 0 0 18 0 0 0 0 0 42
32 Emin Demic 0 23 0 0 16 0 0 0 0 0 39
33 Dali Lekić 18 0 0 0 0 0 0 18 0 0 36
34 Sarac Muhamed 0 14 0 0 8 0 0 0 0 0 22
35 Marko Ivetić 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
36 Muhamed Ćedić 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

REZULTATI I KOLA
REZULTATI II KOLA
REZULTATI III KOLA
REZULTATI IV KOLA
REZULTATI V KOLA
REZULTATI FINALNOG KOLA

Kategorija Dječaci Crveni

Link za preuzimanje rezultata sa do sada održanih kola možete naći na dnu tabele!

Plasman Ime i prezime 50m 50m prepone 5x30m sa zadatkom Trčanje 2 minuta sa lopticama Vezani sunožni skokovi u dalj iz mjesta Unakrsni skokovi Skokovi 30m u vreći Vortex Girja 500gr Atletski poligon 80m Ukupno
1 Sion Duerod 42 43 43 41 43 43 43 43 42 43 426
2 Đorđe Forcan 40 41 41 40 39 42 41 42 25 41 392
3 Adi Morankic 39 38 42 43 40 29 35 37 30 40 373
4 Aleksej Sukara 33 39 40 36 35 39 28 35 32 32 349
5 Nikola Trapara 38 42 34 29 42 36 38 41 15 30 345
6 Jahja Mulaosmanović 37 34 36 39 29 30 30 27 31 42 335
7 Luka Todorović 29 30 32 34 27 33 37 24 41 38 325
8 Alan Mehanovic 24 36 33 26 34 41 42 28 20 37 321
9 Isak Duraković 30 33 35 0 37 35 36 32 35 39 312
10 Miloš Vukajlović 31 32 39 0 33 40 39 23 39 28 304
11 Đorđe Drakul 22 28 27 42 28 38 25 38 22 33 303
12 Nenad Mutabdžija 28 22 31 32 24 25 27 33 36 31 289
13 Harun Agić 26 23 29 35 23 31 32 31 34 22 286
14 Bašalić Afan 0 35 38 33 36 24 40 40 0 36 282
15 Tarik Imamović 27 20 25 31 25 34 21 36 28 35 282
16 Viktor Bravo 34 37 28 30 38 22 18 21 18 24 270
17 Emir Gavranovic 41 40 0 38 41 0 34 39 37 0 270
18 Strahinja Božović 21 26 37 0 16 37 26 30 40 29 262
19 Mesud Kapetan 23 19 30 25 20 28 19 34 33 27 258
20 Leon Bravo 18 25 23 28 22 23 31 19 16 25 230
21 Kaim Karzić 20 21 24 27 19 26 29 22 21 21 230
22 Enur Mandalović 13 27 22 0 18 27 33 25 17 34 216
23 Džan Hasanbegović 11 18 21 0 17 32 20 29 24 26 198
24 Viktor Stipić 16 17 0 0 26 0 22 20 26 23 150
25 Ahmed Sedic 15 16 0 0 30 0 23 26 29 0 139
26 Emin Kovacevic 35 31 0 0 32 0 0 0 38 0 136
27 Sarač Ahmed 25 0 26 37 0 0 0 0 27 0 115
28 Vasilije Pajić 32 29 0 0 31 0 0 0 23 0 115
29 Bilal Sedic 12 15 0 0 15 0 24 18 13 0 97
30 Anis Lekić 14 24 0 0 21 0 0 0 12 0 71
31 Nikola Golijan 36 0 0 0 0 0 0 0 19 0 55
32 Husein Demic 17 0 0 0 0 0 0 0 14 0 31
33 Isak Arnautovic 19 0 0 0 0 0 0 0 11 0 30
34 Dani Hrasnica 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
35 Emin Livnjak 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
36 Enis Bašagić 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
37 Fejzic Arman 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
38 Jovan Pejović 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
39 Maren Haračić 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
40 Matej Haračić 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
41 Nidal Helać 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
42 Petar Cuca 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
43 Stefan Ivetić 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

REZULTATI I KOLA
REZULTATI II KOLA
REZULTATI III KOLA
REZULTATI IV KOLA
REZULTATI V KOLA
REZULTATI FINALNOG KOLA

Kategorija Dječaci Naranđasti

Link za preuzimanje rezultata sa do sada održanih kola možete naći na dnu tabele!

Plasman Ime i prezime 60m 60m prepone 5x60m sa zadatkom Trčanje 2 minuta sa lopticama Vezani sunožni skokovi u dalj iz mjesta Skok u dalj iz zaleta (zona) Skokovi 50m u vreći Vortex Girja 500gr Atletski poligon 300m Ukupno
1 Nemanja Drakul 19 17 19 14 18 19 20 16 18 18 178
2 Luka Kezunović 20 20 20 0 20 20 18 19 20 20 177
3 Marko Memedović 18 18 17 17 15 18 15 20 19 14 171
4 Sanjin Hodžić 13 16 16 15 13 14 14 12 15 15 143
5 Aldin Fazlić 16 19 0 19 19 0 19 14 17 17 140
6 Haris Fazlić 8 12 14 16 16 16 17 11 16 13 139
7 Uroš Ećimović 12 11 15 0 10 15 16 8 14 11 112
8 Eldar Halilović 9 0 18 20 0 17 0 18 0 16 98
9 Jan Krstovic 11 13 13 0 12 12 0 13 0 10 84
10 Kamal Abdelmagied 15 15 0 0 17 0 0 10 0 19 76
11 Tarik Herić 17 14 0 0 14 0 0 17 0 12 74
12 Harun Šehović 7 8 12 0 8 13 0 7 0 9 64
13 Muhamed Kovacevic 10 10 0 0 9 0 0 15 0 0 44
14 Mehmed Korić 14 0 0 18 0 0 0 9 0 0 41
15 Kijan Hajrulahovic 0 9 0 13 11 0 0 0 0 0 33
16 Abdurezak Kunovac 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Fejzic Eman 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Marin Domačinović 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Mirza Đapo 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
20 Nikola Mrković 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

REZULTATI I KOLA
REZULTATI II KOLA
REZULTATI III KOLA
REZULTATI IV KOLA
REZULTATI V KOLA
REZULTATI FINALNOG KOLA

Kategorija Dječaci Žuti

Link za preuzimanje rezultata sa do sada održanih kola možete naći na dnu tabele!

Plasman Ime i prezime 50m 50m prepone 5x30m sa zadatkom Trčanje 2 minuta sa lopticama Vezani sunožni skokovi u dalj iz mjesta Unakrsni skokovi Skokovi 30m u vreći Vortex Girja 500gr Atletski poligon 80m Ukupno
1 Aleksandar Bujakovic 29 21 35 35 35 29 35 33 32 35 319
2 Imran Riđić 33 35 33 27 33 25 33 30 27 33 309
3 Segor Begovic 31 33 32 24 26 35 26 34 31 32 304
4 Zuković Benjamin 32 34 31 26 30 32 28 27 34 29 303
5 Alek Pliska-Đorđević 35 28 34 34 29 27 27 23 28 27 292
6 Mak Mudzelet 30 29 26 19 31 28 32 32 17 25 269
7 Aron Duerod 28 22 29 31 34 24 25 22 20 26 261
8 Čengić Muhamed 23 26 28 30 24 33 17 31 26 18 256
9 Davud Humić 25 19 24 33 17 22 31 25 21 34 251
10 Uroš Lalović 22 30 27 22 25 31 16 20 25 17 235
11 Andrej Nevjestic 21 24 25 32 27 18 21 28 12 21 229
12 Pavle Miovcic 27 0 30 0 0 34 29 35 35 31 221
13 Aleksa Zečević 34 27 0 0 32 0 24 29 33 23 202
14 Mario Soldo 26 31 0 0 28 0 30 24 22 28 189
15 Musaib Kapetan 17 20 23 20 16 19 20 21 13 15 184
16 Hamza Mustafić 18 13 20 23 23 30 0 0 29 24 180
17 Tarik Jasenica 10 15 18 28 15 20 19 17 16 14 172
18 Džan Džaferović 15 17 22 0 19 21 23 16 15 19 167
19 Harun Serifovic 16 18 21 0 18 23 0 0 24 20 140
20 Jovan Vergas 0 14 19 0 14 26 15 18 0 12 118
21 Daris Oglečevac 12 16 0 18 13 0 18 19 11 11 118
22 Branko Kalacanović 24 0 0 0 0 0 22 26 19 16 107
23 Omar Duraković 13 0 0 0 0 0 34 15 14 13 89
24 Emin Kalić 0 25 0 0 21 0 0 0 0 30 76
25 Isa Kreso 20 0 0 25 0 0 0 0 30 0 75
26 Namik Kalić 0 23 0 0 22 0 0 0 0 22 67
27 Davud Kreso 14 0 0 21 0 0 0 0 23 0 58
28 Mirza Zvizdić 0 32 0 0 20 0 0 0 0 0 52
29 Davud Gutic 19 0 0 0 0 0 0 0 10 0 29
30 Maksim Šoja 0 0 0 29 0 0 0 0 0 0 29
31 Mirza Basic 11 0 0 0 0 0 0 0 18 0 29
32 Danin Taborin 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
33 Ejla Helać 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
34 Faruk Slipicevic 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
35 Leon Grbic 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

REZULTATI I KOLA
REZULTATI II KOLA
REZULTATI III KOLA
REZULTATI IV KOLA
REZULTATI V KOLA
REZULTATI FINALNOG KOLA

Kategorija Djevojčice Bijeli

Link za preuzimanje rezultata sa do sada održanih kola možete naći na dnu tabele!

Plasman Ime i prezime 60m 60m prepone 5x60m sa zadatkom Trčanje 2 minuta sa lopticama Vezani sunožni skokovi u dalj iz mjesta Skok u dalj iz zaleta (zona) Skokovi 50m u vreći Vortex Girja 500gr Atletski poligon 300m Ukupno
1 Lamija Slatina 49 50 50 46 49 51 48 30 40 50 463
2 Ajna Hasaković 41 45 51 51 37 50 51 34 49 51 460
3 Sara Alagic 50 43 49 47 43 45 50 31 47 47 452
4 Lana Galijasevic 39 44 47 45 50 49 43 23 46 45 431
5 Jana Zelić 40 40 48 48 41 33 30 41 44 48 413
6 Anđelika Sukara 47 36 44 41 40 36 36 40 24 46 390
7 Katarina Popović 34 35 41 38 34 48 40 38 41 35 384
8 Nađa Fazlić 42 46 0 44 45 0 45 50 50 49 371
9 Aida Kadic 26 27 34 35 31 43 47 39 51 37 370
10 Stefani Lučić 31 39 45 36 39 28 49 15 33 42 357
11 Emilija Radonjić 36 48 43 50 16 41 33 18 34 36 355
12 Milica Zekić 46 29 39 30 44 37 39 33 32 25 354
13 Matea Soldo 30 24 37 39 35 47 34 45 28 26 345
14 Nadija Mušija 23 41 42 0 32 42 37 42 35 41 335
15 Una Kahrimanovic 24 38 40 28 48 32 25 12 48 34 329
16 Teodora Trapara 45 11 29 29 46 34 38 28 36 24 320
17 Nadija Alagic 20 23 36 26 18 39 44 26 45 29 306
18 Ena Hadžić 51 10 35 0 17 24 42 24 43 39 285
19 Elena Milošević 25 34 46 43 47 35 0 22 0 33 285
20 Marija Samardžija 48 22 0 49 42 0 46 48 27 0 282
21 Hana Nur Pasalic 28 26 24 25 23 44 32 20 38 21 281
22 Uma Mujezinovic 15 21 33 37 15 23 26 36 29 44 279
23 Ayla Alrez 37 42 38 0 33 26 0 51 0 43 270
24 Katarina Mićić 19 25 30 34 24 40 24 32 22 18 268
25 Ilma Cernica 12 15 31 31 19 29 35 25 25 31 253
26 Nea Hasanbegović 32 32 25 0 22 46 23 10 26 30 246
27 Teodora Mijanovic 38 28 0 0 29 0 41 46 23 38 243
28 Hena Bašalić 17 0 32 32 0 38 27 35 42 20 243
29 Lejla Korman 14 14 27 23 26 30 22 21 39 22 238
30 Katarina Vergas 16 16 23 33 10 31 29 11 21 40 230
31 Luna Marković 0 18 26 27 30 22 21 0 37 32 213
32 Hana Čedić 11 13 22 21 14 25 31 16 31 19 203
33 Dalia Spahic 43 49 0 0 38 0 0 49 0 17 196
34 Hanadi Oručević 44 47 0 22 27 0 0 43 0 0 183
35 Mia Zečević 29 20 28 0 11 27 0 37 0 23 175
36 Kristina Žepinić 21 12 0 40 28 0 0 44 0 28 173
37 Halač Tajra 27 31 0 42 20 0 0 47 0 0 167
38 Nadija Pasalic 0 33 0 24 12 0 28 0 30 27 154
39 Ajna Šabanović 35 30 0 0 21 0 0 27 0 0 113
40 Sofia Radišković 22 19 0 0 25 0 0 29 0 0 95
41 Milica Kapetina 13 17 0 0 13 0 0 19 0 16 78
42 Naida Huduti 0 37 0 0 36 0 0 0 0 0 73
43 Aneli Merdzanovic 33 0 0 0 0 0 0 14 0 0 47
44 Uma Bogdanović 18 0 0 0 0 0 0 17 0 0 35
45 Anđela Spaić 10 0 0 0 0 0 0 13 0 0 23
46 Ćedić Ajna 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
47 Dalia Soahic 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
48 Joy Duerod 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
49 Lajla Šaronjić 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
50 Nejla Helać 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
51 Sara Akšamija 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

REZULTATI I KOLA
REZULTATI II KOLA
REZULTATI III KOLA
REZULTATI IV KOLA
REZULTATI V KOLA
REZULTATI FINALNOG KOLA

Kategorija Djevojčice Crveni

Link za preuzimanje rezultata sa do sada održanih kola možete naći na dnu tabele!

Plasman Ime i prezime 50m 50m prepone 5x30m sa zadatkom Trčanje 2 minuta sa lopticama Vezani sunožni skokovi u dalj iz mjesta Unakrsni skokovi Skokovi 30m u vreći Vortex Girja 500gr Atletski poligon 80m Ukupno
1 Ana Ećimović 35 33 37 35 36 36 33 31 26 34 336
2 Lejla Jasenica 33 31 35 36 34 34 35 34 30 32 334
3 Dalila Kurtovic 30 35 34 34 28 22 36 24 32 36 311
4 Andrea Bujakovic 29 30 32 31 27 24 32 36 35 35 311
5 Žana Pandžić 34 34 36 16 31 37 29 33 19 30 299
6 Anja Marjanović 32 24 31 33 35 27 30 26 36 19 293
7 Tajra Riđić 36 36 29 24 32 30 31 19 18 33 288
8 Anja Stupar 24 26 30 15 29 35 34 35 27 25 280
9 Aida Džonlić 27 27 27 30 33 15 26 32 24 28 269
10 Nejla Škandrić 31 29 33 29 22 33 23 20 8 31 259
11 Nejra Klačar 28 32 28 32 21 31 21 28 7 23 251
12 Ilma Bećirović 26 13 25 14 25 32 25 27 34 29 250
13 Ajsa Bukva 22 23 26 26 18 19 27 30 25 27 243
14 Merjem Delic 20 25 17 23 26 29 28 22 15 20 225
15 Mia Bubica 12 28 24 21 14 20 24 25 16 26 210
16 Amila Mušija 13 19 20 25 23 17 18 29 11 17 192
17 Zinna Alihodžić 16 22 21 20 30 16 15 16 13 16 185
18 Dzana Halilovic 18 16 23 0 16 26 20 17 23 18 177
19 Lena Hasagic 10 10 15 22 20 23 14 15 21 21 171
20 Lara Kordić 19 17 22 18 12 28 16 14 12 12 170
21 Sara Džaferović 14 18 19 0 15 18 13 18 28 15 158
22 Majra Babic 23 0 0 28 0 0 22 23 31 24 151
23 Katarina Siručić 9 20 18 13 17 21 0 0 22 9 129
24 Amina Kadić 15 0 14 19 0 14 17 13 9 13 114
25 Larisa Tufek 11 14 16 12 11 25 0 0 10 10 109
26 Katarina Kezunović 0 15 0 0 24 0 19 21 0 22 101
27 Nadja Hajrulahovic 25 0 0 27 0 0 0 0 33 0 85
28 Katarina Žepinić 8 11 0 17 19 0 0 0 17 11 83
29 Ana Papić 7 9 0 0 9 0 0 0 29 14 68
30 Isidora Radišković 21 21 0 0 10 0 0 0 14 0 66
31 Ajna Muharemovic 17 12 0 0 13 0 0 0 20 0 62
32 Dija Hrasnica 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
33 Elin Gagula 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
34 Ema Hodzic 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
35 Katarina Turanjanin 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
36 Lea Šimić 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

REZULTATI I KOLA
REZULTATI II KOLA
REZULTATI III KOLA
REZULTATI IV KOLA
REZULTATI V KOLA
REZULTATI FINALNOG KOLA

Kategorija Djevojčice Naranđasti

Link za preuzimanje rezultata sa do sada održanih kola možete naći na dnu tabele!

Plasman Ime i prezime 60m 60m prepone 5x60m sa zadatkom Trčanje 2 minuta sa lopticama Vezani sunožni skokovi u dalj iz mjesta Skok u dalj iz zaleta (zona) Skokovi 50m u vreći Vortex Girja 500gr Atletski poligon 300m Ukupno
1 Andrea Popović 25 25 25 24 25 26 26 23 24 25 248
2 Kristina Renovica 26 26 26 26 24 25 24 22 19 26 244
3 Asja Karavdić 23 24 24 21 22 24 25 24 26 24 237
4 Samra Kožljak 20 18 23 22 19 17 21 18 18 23 199
5 Ida Kahrimanovic 15 23 21 19 26 23 20 14 17 17 195
6 Elma Mišut 18 17 20 25 23 20 15 10 16 22 186
7 Dora Bošnjak 19 21 22 23 16 22 23 11 22 0 179
8 Jovana Tomić 8 15 16 20 12 18 14 16 23 15 157
9 Ajna Haznadar 14 22 13 11 14 15 18 19 14 14 154
10 Jana Kusmuk 22 20 0 0 15 0 22 25 25 21 150
11 Anastasija Forcan 11 13 12 18 17 19 19 12 21 0 142
12 Nataša Mutabžija 21 16 17 17 21 21 0 9 0 18 140
13 Lara Tošić 16 14 18 0 11 13 11 21 13 16 133
14 Lejla Škandrić 9 8 14 14 10 12 16 13 15 20 131
15 Jasmina Džonlić 7 9 11 13 9 11 17 7 12 19 115
16 Katarina Krunić 12 0 15 16 0 16 13 20 20 0 112
17 Katarina Cvijetić 17 10 19 0 18 14 0 6 0 13 97
18 Lara Bjelica 6 11 10 9 8 10 12 8 11 11 96
19 Sajra Nisic 13 19 0 12 20 0 0 15 0 0 79
20 Jana Lončar 10 0 0 15 7 0 0 17 0 12 61
21 Teodora Gladanac 24 0 0 0 0 0 0 26 0 0 50
22 Jovana Bulajić 0 12 0 10 13 0 0 0 0 0 35
23 Ema Islamovic 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24 Emina Alagić 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
25 Manuela Stanišić 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
26 Sumeja Kalabić 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

REZULTATI I KOLA
REZULTATI II KOLA
REZULTATI III KOLA
REZULTATI IV KOLA
REZULTATI V KOLA
REZULTATI FINALNOG KOLA

Kategorija Djevojčice Žuti

Link za preuzimanje rezultata sa do sada održanih kola možete naći na dnu tabele!

Plasman Ime i prezime 50m 50m prepone 5x30m sa zadatkom Trčanje 2 minuta sa lopticama Vezani sunožni skokovi u dalj iz mjesta Unakrsni skokovi Skokovi 30m u vreći Vortex Girja 500gr Atletski poligon 80m Ukupno
1 Sofija Kordić 20 19 19 16 20 19 18 18 18 20 187
2 Lejla Lokmić 18 18 20 17 19 12 21 20 20 17 182
3 Ajra Galijasevic 19 17 21 15 18 18 17 16 10 18 169
4 Umma Alihodžić 14 20 14 9 17 13 13 21 19 15 155
5 Elena Đerić 16 11 18 12 15 21 19 9 16 13 150
6 Emina Džindo 17 16 16 11 16 17 16 13 14 12 148
7 Ana Palangetić 15 15 17 14 9 11 20 15 13 16 145
8 Lana Bjelica 13 13 10 19 7 15 7 19 11 21 135
9 Adna Tabakovic 12 12 12 13 14 9 15 17 8 14 126
10 Lamija Cernica 9 7 7 18 12 16 11 8 15 9 112
11 Sara Haskaj 10 14 11 10 8 10 14 11 9 7 104
12 Iman Ćurovac 0 9 13 20 10 14 6 5 0 19 96
13 Lana Šovšić 11 6 9 0 11 8 4 10 17 11 87
14 Jovana Vergas 0 8 8 0 13 20 12 6 0 8 75
15 Nedžma Smajić 7 10 6 0 5 6 8 14 7 4 67
16 Lejla Šehović 8 5 0 0 6 0 10 12 12 6 59
17 Zara Islambegović 0 0 15 0 0 7 9 7 0 10 48
18 Nejla Bajramović 0 0 5 8 0 5 5 4 0 5 32
19 Esma Hasanović 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
20 Milica Turanjanin 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
21 Sadeta Kunovac 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

REZULTATI I KOLA
REZULTATI II KOLA
REZULTATI III KOLA
REZULTATI IV KOLA
REZULTATI V KOLA
REZULTATI FINALNOG KOLA